Poznajmy się

Beata Bochińska

Prezeska fundacji, historyczka sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych, była prezeska Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Jarek Bochiński

Członek zarządu fundacji, doradca transformacji cyfrowych, dyrektor globalnych projektów technologicznych. Matematyk, kolekcjoner.

Iwona Puzowska

Dyrektorka fundacji, dr nauk humanistycznych, historyczka sztuki, wykładowczyni.

Bartosz Grauman

Koordynator projektów fundacji, absolwent zarządzania instytucjami kultury UG, student kultury audiowizualnej.

Jakub Bochiński

Astronom i astrofizyk, popularyzator nauki i edukator. Zarządza projektem budowy polskich satelitów. Założyciel sprawnych organizacji non-profit w obszarze nauki i edukacji.

Ignacy Bochiński

Przedsiębiorca rozwijający firmy usługowe z obszaru marketingu cyfrowego i projektowania nowych technologii. Miłośnik kitesurfingu i snowboardingu.

Zosia Bochińska

Humanistka, autorka prac graficznych i wystaw, zaangażowana studentka projektowania graficznego w Willem de Kooning Academy w Rotterdamie.

Magdalena Józefiak

Matematyczka, ekspertka optymalizacji procesów biznesowych. Entuzjastka aktywnego trybu życia, uczestniczka maratonów górskich.

Berenika Marciniec

Doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorczyni, ekspertka w dziedzinie innowacji i parków naukowo-technologicznych, założycielka start-up’ów z obszaru arttech i technologii cyfrowych.

Hubert Kosiński

Radca prawny, przedsiębiorca i menedżer, specjalista w obszarze inwestycji, transakcji, bankowości, OZE, ekspert w zakresie ochrony praw konsumenta, miłośnik tenisa i żeglarstwa.

UX Mining

Startup rozwijający innowacyjne narzędzie do testowania emocji użytkowników z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

Halo Kultura

Gdyńskie stowarzyszenie lokalnych twórców dzieł kultury i sztuki oraz organizacji pozarządowych, organizatorzy wystaw, warsztatów, koncertów, prelekcji, przedstawień.

Sektor 3.0

Przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności wspierające transformację cyfrową i wykorzystywanie nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.

Park Kultury w Bydgoszczy

Instytucja działająca w obszarze kultury, edukacji i nauki, opiekująca się i tworząca ofertę programową zabytkowego kompleksu Młynów Rothera w Bydgoszczy.

Scan 3D Szymon Bloch

Wykonawcy skanów 3D obiektów architektonicznych i przemysłowych, cyfryzatorzy obiektów muzealnych i archeologicznych, wykonawcy wizualizacji i animacji chmury punktów i modeli 3D.

Agnieszka Stanasiuk

Kuratorka wystawy RóżniMy, artystka sitodruku, scenografka, projektantka tkanin, odzieży i kostiumów. Realizuje projekty związane ze sztuką, upcyklingiem i ogrodami wertykalnymi.

Katarzyna Hodurek-Kiek

Kuratorka wystawy Gra Towarzyska, kustoszka w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, pedagożka, muzealniczka, kulturoznawczyni krajów śródziemnomorskich

Anna Siedlecka

Kuratorka wystawy Blisko, projektantka oświetlenia, mebli, wnętrz, architektka, współwłaścicielka i główna projektantka w PUFF-BUFF Design.

Renata Dąbrowska

Fotografka, wykładowczyni w Sopockiej Szkole Fotografii, wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej, absolwentka PWSFTviT w Łodzi.

Olo Walicki

Kontrabasista, kompozytor, producent, kompozytor muzyki do spektakli teatralnych i filmów, realizator spektakli i projektów związanych z teatrem tańca.

Natalia Strzałka

Projektantka UX i UI, projektantka wizualna, graficzka, absolwentka Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Świętego Stefana w Budapeszcie i Uniwerystetu Lusófona w Lizbonie.

Patrycja Otachel

Copywriterka, analityczka trendów, projektantka marek i produktów, specjalistka design thinking, absolwentka wzornictwa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Saga Gardevärn

Menedżerka wydarzeń cyfrowych, organizatorka i planistka wydarzeń TEDx, wykładowczyni w Medieinstitutet w Sztokholmie.

Grzegorz Józefiak

Projektant systemów IT, menedżer i kierownik projektów oraz usług IT, analityk, projektant systemów teleinformatycznych.

Tomasz Matuszczak

Projektant i twórca scenografii wystawy Gra Towarzyska, artysta wizualny, projektant, scenograf, pasjonat sztuki cyrkowej.

Jakub Koncewicz

Twórca identyfikacji wystaw Gra Towarzyska i Blisko, malarz, grafik, projektant grafiki użytkowej i małych form wydawniczych.

Kulczyński Filmlab

Zespół profesjonalnych twórców wideo, animatorów, montażystów, grafików oraz muzyków, twórcy filmów artystycznych, promocyjnych, dokumentalnych, teledysków.

Laska Nebeska

Agencja PR, specjalistki konferencji technologicznych, budowania społeczności i wydarzeń społeczno-muzycznych, organizatorki webinarów i szkoleń.

Michał Racław

Cyfryzator eksponatów wystaw Fundacji, specjalista skanów 3D, absolwent Politechniki Gdańskiej.

Justyna Hys – J Creative Studio

Architektka, projektantka wnętrz i mebli, artystka computer generated imagery (CGI). Specjalistka panoram 360º oraz wirtualnego, interaktywnego oprowadzania.

Piotr Zdanowicz

Grafik, projektant okładek serii wydawniczych, plakacista, autor identyfikacji Fundacji Bochińskich.

Weronika Żołędziowska | praktyka

Studentka II roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menedżerskiej), wiceprzewodnicząca Koła Naukowego Uniwersytetu Gdańskiego „Projektor”.

Kamila Kłos | praktyka

Wirtualna asystentka, studentka III roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menedżerskiej).

Justyna Betańska | praktyka

Studentka II roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menedżerskiej).

Mikołaj Nurzyński | praktyka

Student II roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menedżerskiej).