Poznajmy się

Beata Bochińska

Prezeska fundacji, historyczka sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych, autorka książek i jurorka konkursów, była prezeska Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Jarek Bochiński

Członek zarządu fundacji, doradca transformacji cyfrowych, dyrektor globalnych projektów technologicznych. Matematyk, kolekcjoner.

Iwona Puzowska

Twórczyni treści merytorycznych fundacji, dr nauk humanistycznych, historyczka sztuki, wykładowczyni, kuratorka wystaw, autorka katalogów i artykułów naukowych.

Bartosz Grauman

Koordynator projektów fundacji, kulturoznawca, menadżer kultury, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego.

Weronika Żołędziowska

Koordynatorka komunikacji fundacji oraz wolontariatu i praktyk, menadżerka kultury, absolwentka zarządzania instytucjami artystycznymi UG (spec. menadżerska).

Tymoteusz Buhl

Koordynator projektów fundacji, producent wystaw, kulturoznawca, absolwent zarządzania instytucjami artystycznymi UG.

Jakub Koncewicz

Grafik i strażnik marki fundacji. Artysta wizualny, grafik projektowy i twórca małych form wydawniczych. Absolwent malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Jakub Bochiński

Astronom i astrofizyk, popularyzator nauki i edukator. Zarządza projektem budowy polskich satelitów. Założyciel sprawnych organizacji non-profit w obszarze nauki i edukacji.

Ignacy Bochiński

Przedsiębiorca rozwijający firmy usługowe z obszaru marketingu cyfrowego i projektowania nowych technologii. Miłośnik kitesurfingu i snowboardingu.

Zosia Bochińska

Humanistka, autorka prac graficznych i wystaw, zaangażowana studentka projektowania graficznego w Willem de Kooning Academy w Rotterdamie.

Magdalena Józefiak

Matematyczka, ekspertka optymalizacji procesów biznesowych. Entuzjastka aktywnego trybu życia, uczestniczka maratonów górskich.

Berenika Marciniec

Doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorczyni, ekspertka w dziedzinie innowacji i parków naukowo-technologicznych, założycielka start-up’ów z obszaru arttech i technologii cyfrowych.

Hubert Kosiński

Radca prawny, przedsiębiorca i menedżer, specjalista w obszarze inwestycji, transakcji, bankowości, OZE, ekspert w zakresie ochrony praw konsumenta, miłośnik tenisa i żeglarstwa.

Scan 3D Szymon Bloch

Partner strategiczny wystaw multimedialnych Dizajn na wynos. Wykonuje skany 3D obiektów architektonicznych i przemysłowych, wizualizacje i animacje chmury punktów i modeli 3D, cyfryzacje obiektów muzealnych i dzieł sztuki.

Fundacja Leroy Merlin

Partner strategiczny wystaw stacjonarnych Dizajn na wynos. Fundacja Leroy Merlin rozwija społeczną odpowiedzialność biznesu między innymi poprzez wsparcie działań kulturalnych. *Darowizny rzeczowe, wsparcie wolontariuszy.

KASPA

Producent oświetlenia, w tym autorskiej kolekcji lamp. Współpracuje z fundacją jako Sponsor festiwali oraz Partner wystaw stacjonarnych Dizajn na wynos.

Park Kultury w Bydgoszczy

Partner strategiczny fundacji, wspólnie przygotowujemy Bydgoskie Dni Projektowe. Instytucja działająca w obszarze kultury, edukacji i nauki, opiekująca się i tworząca ofertę programową zabytkowego kompleksu Młynów Rothera w Bydgoszczy.

UX Mining

Pracujemy z UX Mining nad testowaniem emocji użytkowników Dizajn na wynos. Startup rozwijający innowacyjne narzędzia do testowania aplikacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI).

Sektor 3.0

Fundusz Sektora 3.0 jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, wspiera transformację cyfrową i wykorzystywanie nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.

Uniwersytet Gdański

Współpracujemy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego w programie praktyk studenckich. *Współpraca z zespołem fundacji przy tworzeniu treści wystaw.

Halo Kultura

Gdyńskie stowarzyszenie lokalnych twórców dzieł kultury i sztuki oraz organizacji pozarządowych, organizatorzy wystaw, warsztatów, koncertów, prelekcji, przedstawień.

PPNT Gdynia

Największy w Polsce hub organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii zrzeszający blisko 265 firm. Misją Parku jest aktywne wspieranie i tworzenie warunków do rozwoju inicjatyw i projektów opartych o wysokie technologie.

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich współpracuje z Fundacją jako partner Bydgoskich Dni Projektowych, w tym obszaru działań wolontariackich. Razem rozwijamy kreatywność młodych ludzi i przygotowujemy ich do rozwoju w ramach sektora kreatywnego.

Martyna Niećko

Fotografka, współpracuje z fundacją podczas bieżących działań oraz festiwali (Gdynia Design Days).

Agnieszka Stanasiuk

Kuratorka wystawy RóżniMy, artystka sitodruku, scenografka, projektantka tkanin, odzieży i kostiumów. Realizuje projekty związane ze sztuką, upcyklingiem i ogrodami wertykalnymi.

Katarzyna Hodurek-Kiek

Kuratorka wystawy Gra Towarzyska, kustoszka w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, pedagożka, muzealniczka, kulturoznawczyni krajów śródziemnomorskich

Anna Siedlecka

Kuratorka wystawy Blisko, projektantka oświetlenia, mebli, wnętrz, architektka, współwłaścicielka i główna projektantka w PUFF-BUFF Design.

Renata Dąbrowska

Fotografka, wykładowczyni w Sopockiej Szkole Fotografii, wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej, absolwentka PWSFTviT w Łodzi.

Olo Walicki

Kontrabasista, kompozytor, producent, kompozytor muzyki do spektakli teatralnych i filmów, realizator spektakli i projektów związanych z teatrem tańca.

Natalia Strzałka

Projektantka UX i UI, projektantka wizualna, graficzka, absolwentka Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Świętego Stefana w Budapeszcie i Uniwerystetu Lusófona w Lizbonie.

Patrycja Otachel

Strateg. Projektant marek i produktów, analityk trendów, specjalista design thinking, absolwentka wzornictwa na Uniwersytecie SWPS.

Saga Gardevärn

Menedżerka wydarzeń cyfrowych, organizatorka i planistka wydarzeń TEDx, wykładowczyni w Medieinstitutet w Sztokholmie.

Grzegorz Józefiak

Projektant systemów IT, menedżer i kierownik projektów oraz usług IT, analityk, projektant systemów teleinformatycznych.

Tomasz Matuszczak

Projektant i twórca scenografii wystawy Gra Towarzyska, artysta wizualny, projektant, scenograf, pasjonat sztuki cyrkowej.

Kulczyński Filmlab

Zespół profesjonalnych twórców wideo, animatorów, montażystów, grafików oraz muzyków, twórcy filmów artystycznych, promocyjnych, dokumentalnych, teledysków.

Láska nebeská

Agencja PR, specjalistki konferencji technologicznych, budowania społeczności i wydarzeń społeczno-muzycznych, organizatorki webinarów i szkoleń.

Michał Racław

Cyfryzator eksponatów wystaw Fundacji, specjalista skanów 3D, absolwent Politechniki Gdańskiej.

Joanna Gembel

Junior 3D Scanning Specialist, studentka Politechniki Gdańskiej na specjalizacji Fotogrametria Niskiego Pułapu. Cyfryzatorka eksponatów wystaw Fundacji.

Justyna Hys – J Creative Studio

Architektka, projektantka wnętrz i mebli, artystka computer generated imagery (CGI). Specjalistka panoram 360º oraz wirtualnego, interaktywnego oprowadzania.

Piotr Zdanowicz

Grafik, projektant okładek serii wydawniczych, plakacista, autor identyfikacji Fundacji Bochińskich.

Kamila Kłos | praktyka

Wirtualna asystentka, studentka III roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menedżerskiej).

Nina Kardaś | praktyka

Studentka I roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menadżerskiej) na Uniwersytecie Gdańskim. Uczy się projektowania graficznego, zajmuje się fotografią.

Olga Musiał | praktyka

Studentka I roku zarządzania instytucjami artystycznymi (specjalności menadżerskiej) na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się szeroko pojętą sztuką, ale też pracą organizacyjną i analityczną.