Poproszę dizajn. Na wynos.

Wszystkie wystawy designu i przedmioty, które obejrzysz, zostały zeskanowane w widoku 3D. Zespół Fundacji Bochińskich przygotował dla Ciebie filmy, ciekawostki, opisy obiektów, katalogi i podkasty. Dobrej zabawy.

Nasze wystawy Dizajn na wynos zobaczyło już
0 osób

Dlaczego warto odwiedzać nasze wystawy?

Obiekty zeskanowane w 3D
Dzięki nowym technologiom mogliśmy zeskanować wszystkie obiekty w 3D. Teraz możesz je przybliżać, obracać i dokładnie sprawdzać detale.
Opisy tworzone przez profesjonalistów
Nie musisz martwić się o błędy w podpisach obiektów. W naszym zespole pracują doświadczeni historycy sztuki, którzy specjalnie dla Ciebie przygotowali opisy.
Różne sposoby zwiedzania
Możesz wygodnie zwiedzać z autopilotem i posłuchać, jak autorka wystawy opowiada historię jej powstania i różne ciekawostki. Masz też do wyboru zwiedzanie samodzielne.
Dodatkowe materiały
Nasze wystawy to więcej niż przedmioty! Przy każdej znajdziesz ciekawostki, materiały wideo z animacjami, podkasty i cyfrowy katalog.

Jak to działa?

Wybierz wystawę
Na podstronie każdej z nich możesz przeczytać informacje o wystawie. Mamy dla Ciebie też interesujący film i nagraną rozmowę z kuratorką wystawy. Przejrzyj materiały i wybierz, na co masz ochotę.
Na podstronie każdej z nich możesz przeczytać informacje o wystawie i opinie gości, którzy już ją obejrzeli. Mamy dla Ciebie też interesujący film i nagraną rozmowę z kuratorką wystawy. Przejrzyj materiały i wybierz, na co masz ochotę.
Wybierz sposób zwiedzania
Możesz zwiedzać z autopilotem – zobaczysz wszystkie przedmioty z bliska i usłyszysz nagranie, na którym autorka wystawy opowiada historie o przedmiotach i swoich inspiracjach. Możesz też samodzielnie poruszać się po wystawie, czytać wybrane opisy i oglądać przedmioty w dowolnej kolejności. W każdej wersji możesz się zatrzymać i obejrzeć dodatkowe materiały. Więcej informacji o sposobach zwiedzania znajdziesz w zakładce FAQ.
Możesz zwiedzać z autopilotem – zobaczysz wszystkie przedmioty z bliska i usłyszysz nagranie, na którym autorka wystawy opowiada historie o przedmiotach i swoich inspiracjach. Możesz też samodzielnie poruszać się po wystawie, czytać wybrane opisy i oglądać przedmioty w dowolnej kolejności. W każdej wersji możesz się zatrzymać i obejrzeć dodatkowe materiały. Więcej informacji o sposobach zwiedzania znajdziesz tutaj.
Baw się dobrze
Wystawy przygotowaliśmy w widoku 3D czyli tak, żeby jak najwierniej oddały wrażenia oglądania fizycznych przedmiotów. To może być na początku zaskakujące doświadczenie – jeśli chcesz poczuć się pewniej, możesz skorzystać z samouczka w sekcji pomocy. Przed Tobą przygoda z dizajnem i porcja sprawdzonych informacji o przedmiotach i projektantach. A na końcu niespodzianka – zebrana wiedza w katalogu.
Wystawy przygotowaliśmy w widoku 3D czyli tak, żeby jak najwierniej oddały wrażenia oglądania fizycznych przedmiotów. To może być na początku zaskakujące doświadczenie – jeśli chcesz poczuć się pewniej, możesz skorzystać z samouczka w sekcji pomocy. Przed Tobą przygoda z dizajnem i porcja sprawdzonych informacji o przedmiotach i projektantach. A na końcu niespodzianka – katalog do pobrania.